Aziz Yıldırım Açıkladı: Fener Ol İddiaları Doğru Değil

Fenerbahçe'nin Eski Başkanı Aziz Yıldırım, 'Bu kulübe hayatımı verdim, 'Fener Ol'a destek vermem' dediği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Fenerbahçe'de kulüp tarihinin en önemli bağış organizasyonu olan 'Fener Ol' için taraftarlar ve iş adamları önemli katkılar yaparken, eski başkan Aziz Yıldırım'ın bu kampanyaya destek olmayacağı iddia edildi. Ancak bu iddianın asılsız olduğu öğrenildi.

Sporx'in haberine göre, Sarı-lacivertli kulübe 20 yıl başkanlık yapan Aziz Yıldırım'ın Fener Ol kampanyasına bağış yapmayacağı öne sürüldü. Aziz Yıldırım'ın bu kararını "Bu kulübe hayatımı verdim, 'Fener Ol'a destek vermem" şeklindeki sözlerle açıkladığı ortaya atıldı. Ancak Aziz Yıldırım'ın böyle bir açıklamasının olmadığı ve sosyal medyada dolaşan bu sözlerin asılsız olduğu ortaya çıktı.

Bu arada Acun Ilıcalı önderliğinde Fenerbahçe WinWin kampanyası kapsamında Türkiye genelinde iki günde 123 bin forma satıldığı ve 950 bin SMS atıldığı duyuruldu. Açıklanan verilerin ardından 55 milyon 900 bin TL toplandığı belirtildi. Öte yandan Acun Ilıcalı'nın organizasyonun ardından da forma satışlarının ve SMS'lerin devam ettiği, binlerce taraftarın hala sarı-lacivertli kulübe destek olduğu öğrenildi.

Aziz Yıldırım Açıkladı: Fener Ol İddiaları Doğru Değil
TFF Kararını Verdi! Beşiktaş, Veli Kavlak'a Tazminat Ödeyecek TFF Kararını Verdi! Beşiktaş, Veli Kavlak'a Tazminat ÖdeyecekGalatasaray-Başakşehir Maçını Cüneyt Çakır Yönetecek Galatasaray-Başakşehir Maçını Cüneyt Çakır YönetecekFenerbahçe Visca'yı Bitiriyor! Ödenecek Tutar 5 Milyon Euro Fenerbahçe Visca'yı Bitiriyor! Ödenecek Tutar 5 Milyon Euro
16 Mayıs 2019 Perşembe 14:53

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe, Aziz Yıldırım, Spor
YORUMLAR