Baba-Kızın Şeytan Çıkarma Ayini Ölümle Sonuçlandı

İsviçre'de bir baba-kızın gerçekleştirdiği şeytan çıkarma ayini sırasında ağır yaralanan 25 yaşındaki kadın, iç kanama sonucu hayatını kaybetti. Baba, cinayet suçlamasıyla yargılanacak.

İsviçre'nin Wagenhausen kasabasında yaşayan 50 yaşındaki baba Klaus S., 25 yaşındaki kızını şeytan çıkarma ayini sırasında öldürdü. Vanessa W. isimli genç kız, babasının yumruk ve tekmelerinin hedefi olduktan sonra hayatını kaybetti.

VÜCUDUNA DARBELER ALDI

Orta Çağ ritüellerine bağlı olan baba, kızının şeytan tarafından ele geçirildiğini düşünerek onu içinden kovmak adına bir ayin düzenledi. Genç kız yediği darbeler sonrası ağır şekilde yaralandı. Buna rağmen kalkıp duşa giren kız, çıktıktan kısa bir süre sonra evde hayatını kaybetti.

BABASIYLA YENİ TANIŞMIŞTI

Genç kızın Alman babasıyla daha 2 sene önce tanıştığı öğrenildi. Vanessa büyürken ayrı olan ailesi yüzünden babasız büyümüş ve annesi de babasının kim olduğunu yakın zamana kadar ona açıklamayı reddetmişti.

ORTA ÇAĞ TAKINTILARI VAR

Tanışan baba-kızın oldukça iyi anlaştığı ve kızın sevgilisi Kurt R.'nin de dahil olduğu üçlünün Orta Çağ takıntısı olduğu öğrenildi.

KENDİ DE İSTEDİ

Önce masaj yaparak başlayan şeytan çıkarma ayini daha sonra babanın kendinden geçip kızın karnına yumruklar atmasıyla devam etti. Kısa süre sonra sevgilisi ile çocuk sahibi olmayı düşünen genç kızın da şeytan çıkarma konusunda istekli olduğu açıklandı.

İÇ KANAMADAN ÖLDÜ

Vanessa'nın bağırsaklarının yırtıldığı, karaciğerinin parçalandığı ve iç kanama sonucu hayatını kaybettiği ifade edildi. Katil baba, "Onu incitmek istemedim, yaptığım şey kasıtlı değildi" derken kızın sevgilisi ise "Gördüğüm şeye inanamadım. Vanessa mavi dudakları ve soluk cildi ile yatıyordu" açıklamasında bulundu.

Mahkeme devam ederken babanın, cinayet suçlamasıyla 14 yıl hapis cezasıyla yargılandığı açıklandı.

13 Mart 2018 Salı 09:33
YORUMLAR (62)
  • mehmet selim polat : DOKUNMAYIN. BU AVRUPALI KAFASIDIR. DÜNE KADAR, KADININ RUHU VARMI?, YOKMU TARTIŞMASINI YAPARDI. SAPIK AVRUPALI. KADINI İNSAN YERİNE KOYMAZDI. ŞEYTAN ÇIKARTMA OLAYI, İNANÇLARINDA VAR. SAPIKTIR BUNLAR. ZIR CAHİLDİR BUNLAR. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • Yine mi : Yahu şeytan çıkarma ne kamudanhaber, kafayı yiyen yiyene. Bi derin hocama üç beş yüz ver ne şeytan koyar ne bişey. Hele bir iki bin ver tüm kanser ülser siler atar. Hahaha ha la insanlık böyle geldi böyle mi gidecek. Ha ha haa Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız