Babel'den Galatasaray Açıklaması: Gidersem Beşiktaş'ı Rahatsız Etmemeli

Beşiktaş'tan devre arasında Fulham'a transfer olan, takımı küme düştüğü için boşa çıkan ve Galatasaray ile adı anılan Babel'den açıklama geldi. Yıldız futbolcu Galatasaray ile görüştüğünü için ölüm tehditleri aldığını belirtti.

Hollandalı futbolcu Ryan Babel, gelecek sezon Galatasaray'da forma giyebileceğini mesaj verdi.

Transfer sürecinde sabırlı olmanın gerektiğini ifade eden Babel, Beşiktaş taraftarının kendisini olan tepkisini normal olarak değerlendirdi ve, "Sosyal medya üzerinde çok ciddi tepkiler gördüm! Ölüm tehditleri? Evet, bu şekilde tepkiler de aldım. Bir sonraki adımımın hassas olacağını biliyorum ancak bunu yapacak olan ilk kişi ben değilim ve insanların bu durumu asla kişiselleştirmemesi gerektiğini düşünüyorum. Galatasaray gitmem demek, eski kulübüm Beşiktaş'ı rahatsız etmem anlamına gelmiyor" dedi.

FULHAM'DA KALMAK İSTEMEDİ

Fulham'da iyi bir performans gösteren ancak takımı kümede tutamayan Ryan Babel, Fulham'da devam etmenin de kendisi açısından bir opsiyon olduğunu ancak bu yönde bir karar vermediğini ifade etti ve, "Fulham'da kalmak benim için bir seçenekti. İngiltere Championship'i maç sayısı, fiziksel mücadele açısından benimle tam olarak örtüşmeyeceğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Öte yandan NOS'a da konuşan Babel, "Şu anda iyi teklifi Galatasaray sundu bunu saklayamam ama görüştüğüm başka takımlar da var" ifadelerini kullandı.

Babel'den Galatasaray Açıklaması: Gidersem Beşiktaş'ı Rahatsız Etmemeli - Son Dakika Spor
Hasan Şaş, Şampiyonluk Kutlamasında Yürekleri Ağza Getirdi Hasan Şaş, Şampiyonluk Kutlamasında Yürekleri Ağza GetirdiProtesto Edilen Diagne, Şampiyonluk Kutlamalarında Yer Almadı Protesto Edilen Diagne, Şampiyonluk Kutlamalarında Yer AlmadıBilic, Süper Lige Dönüyor Bilic, Süper Lige Dönüyor
26 Mayıs 2019 Pazar 14:53

Galatasaray, Beşiktaş, Babel, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika