Bakan Arslan: 'Bayramda Köprüler ve Otoyollar Ücretsiz Olacak'

Bakan Arslan: 'Bayramda köprüler ve otoyollar ücretsiz olacak'KARS - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ramazan Bayramı'nda köprü ve oto yolların ücretsiz olacağını belirtti.

Bakan Arslan: "Bayramda köprüler ve otoyollar ücretsiz olacak"

KARS - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ramazan Bayramı'nda köprü ve oto yolların ücretsiz olacağını belirtti.

Bir takım açılışlarda bulunmak üzere Sarıkamış'a gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Her zaman ki özellikle bakanlık olarak Karayolları Genel Müdürlüğü'müz marifetiyle işletilen köprü ve oto yollarda ücretsiz uygulamayı devam ettireceğiz bu sene de, ayın 13'ünü 14'üne bağlayan gece yarısı, yani bayramdan 1 önceki arife günü de dahil olmak üzere, bayram d adahil 4 gün ücretsiz olacak" dedi.

Bayram sonrası da köprü ve oto yolların ücretsi olacağını ifade eden Bakan Arlsan, "Bayram sonrası 18 Haziran Pazartesi sabah 07.00'ye kadar yine ücretsiz olarak devam edecek. Bizim amacımız şu arife günü gece yarısından itibaren yola çıkan sürücülerimiz bayram dönüşünde ki Pazar'ı Pazartesi'ne bağlayan gece de ücretsiz bir şekilde seyahat etsinler diyoruz. ve inşallah tekrar söylüyorum. Bakanlık olarak Karayolları Genel Müdürlüğü olarak işletmiş olduğumuz otoyol ve köprülerde 13!ünü 14'üne bağlayan gece yarısından başlamak üzere 18 Haziran Pazartesi sabah 07.00'e kadar köpür ve oto yollar ücretsiz hizmet verecek" diye konuştu.

Bakan Arslan: 'Bayramda Köprüler ve Otoyollar Ücretsiz Olacak' - Son Dakika

Kaynak: İHA

12 Haziran 2018 Salı 15:53

Ramazan Bayramı, Ahmet Arslan, TEM Otoyolu, Genel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri