Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

İstanbul Haliç Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan genci, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, ikna etti. Kasapoğlu, bir saat süren çabanın sonunda genci arabasına bindirdi.

İstanbul Haliç Köprüsü'nde intihar etmek isteyen genci, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ikna etti. Bakan Kasapoğlu korkuluklardan indirdiği şahsı aracına bindirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu

BAKAN KASAPOĞLU, GENCİN YANINA GİTTİ

Haliç Köprüsü Ankara istikametinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Korkuluklarda bir kişinin bulunduğunu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler çevrede güvenlik önlemi alarak şahsı ikna çalışmalarına başladı. Bu sırada yoldan geçmekte olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ve beraberinde bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak aracını durdurarak intihar girişiminde bulunan gencin yanına gitti.

BAKAN KASAPOĞLU BİR SAAT ÇABA GÖSTERDİ

İntihar girişiminde bulunan gençle uzun süre sohbet eden Bakan Kasapoğlu'nun çabaları sonuç verdi. Yaklaşık bir saatlik çabanın ardından korkuluklarda bulunan genç intihardan vazgeçti. Korkuluklardan inen gence sarılarak moral veren Bakan Kasapoğlu, daha sonra genci aracına bindirerek Sütlüce'de bulunan AK Parti İl Başkanlığı'na geçti. Haliç Köprüsü'ndeki intihar girişimi nedeniyle aksayan trafik ise normale döndü.

Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı - Son Dakika

Kaynak: İHA

14 Ağustos 2019 Çarşamba 16:55

Mehmet KasapoğluBayram ŞenocakAK PartiİstanbulAnkaraPolisHaliç
YORUMLAR