Bakan Koca'dan hemşirelere yanıt: Hakkımda özür dile kampanyası başlattığınız doğru mu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hekim olmayan sağlık çalışanlarının tepkisinin ardından açıklama yaptı. Koca, "Değerli hemşireler. Bugün hakkımda özür dile kampanyası başlattığınız doğru mu?" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın SKY News'in Türkiye'deki sağlık sistemine ilişkin yaptığı haberi paylaşarak "Hekimlerimizle, sağlık sistemimizle gurur duyalım" ifadelerine sosyal medyadan hekim olmayan sağlık çalışanları tepki gösterdi. Sağlık çalışanlarının sosyal medyada başlattığı #BakanKocaÖzürDile etiketi kısa süre içinde Türkiye gündeminin üst sıralarında yer aldı.

"HAKKIMDA ÖZÜR DİLE KAMPANYASI BAŞLATTIĞINIZ DOĞRU MU?"

Koca paylaşımında şunları söyledi:

"Değerli hemşireler. 38 sağlık branşından arkadaşlarım. Sky News kanalının salgınla mücadeledeki başarımızı anlatan haberinden söz ederken, 'Hekimlerimizle, sağlık sistemimizle gurur duyalım.' şeklindeki cümlem sebebiyle, bugün hakkımda özür dile kampanyası başlattığınız doğru mu?"

Bakan Koca'dan hemşirelere yanıt: Hakkımda özür dile kampanyası başlattığınız doğru mu? - Son Dakika
08 Ağustos 2020 Cumartesi 00:14
YORUMLAR (35)
  • Gariban : Devletimizden ve idarecilerimizden Allah Razı olsun.Onların yaptıklarını takdir etmemek mümkün değil.Sonuna kadar yanınızdayız, destekçiniziz.
    Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır
  • Sss : Saglik sistemi deyince zaten tum ekip ve ekipmanlar akla gelir bakan tek tek saysinmi ebe hemsire hastabakici carsaf degirici biyolog kimyager asci hademe vs diye ne komiksiniz ya
    Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • ey allahım : adam ne yapsa yaranamıyor.. zamanında size de tesekkur ettı saglık calısanlarımızı camdan alkıslamaya davet edıyorum dıye bas bas bagırdı.. yani bi kişi bi kuyuya taş atıyor olan sucu olmayan ınsanlara oluyor snra bı on yargı olusuyor adam daha ne yapsın ne kadar nankorsunuz.. tesekkur etmemişmiş
    Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika