Bakan Koca, yarım saat arayla yaptığı iki paylaşımda vatandaşları koronavirüse karşı uyardı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yarım saat arayla yaptığı iki paylaşımda vatandaşları koronavirüs konusunda uyardı. Bakan Koca, "Zor olan virüsle, hastalığa yakalandıktan sonra mücadele etmektir. Şu an, bunun ne kadar zor olduğunu yakından bilen 647 ağır hastamız var" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla vatandaşları koronavirüs salgını konusunda uyarmaya devam ediyor. Son olarak yarım saat arayla iki paylaşım yapan Bakan Koca, virüsle hastalığa yakalandıktan sonra mücadele etmenin zor olduğunu belirterek, "Şu an, bunun ne kadar zor olduğunu yakından bilen 647 ağır hastamız var" ifadelerini kullandı.

"KORONAVİRÜSTEN KORUNMAK ZOR DEĞİL"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından yaptığı ilk açıklamada, "Virüsten kendimizi korumamız, zor değildir. Kuralları belli olduğu için, kolaydır. Zor olan nedir? Birlikte düşünelim. Benim yanıtım, yarım saat sonra" dedi.

"ZOR OLAN VİRÜSLE, HASTALIĞA YAKALANDIKTAN SONRA MÜCADELE ETMEKTİR"

Yarım saat sonra başka bir paylaşım daha yapan Bakan Koca, "Zor olan, başta tedbir almak yerine, virüsle, hastalığa yakalandıktan sonra mücadele etmektir. Şu an, bunun ne kadar zor olduğunu yakından bilen 647 ağır hastamız var" dedi.

Bakan Koca, yarım saat arayla yaptığı iki paylaşımda vatandaşları koronavirüse karşı uyardı - Son Dakika
Bakan Koca, yarım saat arayla yaptığı iki paylaşımda vatandaşları koronavirüse karşı uyardı - Son Dakika
Kaynak: DHA
14 Ağustos 2020 Cuma 18:20
YORUMLAR (7)
  • Şamil : Sayın hocam,zor olan her şeye rağmen insan sağlığını ilk plana alabilmektir.Biz hazirandan itibaren Ekonomiyi ilk plana aldık maalesef.Ogün bu gündür işte tarif ettiğiniz durumdayız.Ya ne yapacağız aç mı kalacağız diyebilirsiniz.Eğer ucunda bu var ise savaş harici önce insan sağlığını düşüneceğiz.unutmayın sayın hocam olur mu. Biz toplum olarak aylarca soğan ekmek ile yaşarız başka milletlere benzemeyiz.Ot toplar kavurur yeriz,ama ölmeyiz. Vesselam.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika