Barış Hersek'ten sitemli veda mesajı!

Fenerbahçe Beko'da dün yolların ayrıldığı 4 isimden birisi olan Barış Hersek'ten sitem dolu veda mesajı geldi. Dün yaşanan ayrılığın ardından Fenerbahçe taraftarı oyuncuya, az süre almasına rağmen 4 yıldır takımdan ayrılmaması ve özellikle istatistiklerine tepki göstermişti.

4 yıldır formasını giydiği Fenerbahçe Beko ile dün yolları ayrılan Barış Hersek, Twitter hesabı üzerinden sitem dolu bir veda mesajı yayınladı.

İşte Barış Hersek'in yayınladığı mesaj;

"4 sene boyunca iyi veya kötü pek çok tecrübem oldu, çok şey öğrendim. En önemlisi hak ettiğime inandığım şanslar gelmediği için sabretmeyi öğrendim. Kenarda oturmak kolay değildi ama pes etmek de bana göre değildi. Bu süreçte bana destek olan büyük Fenerbahçe ailesine teşekkür ederim."

Hatırlanacağı gibi dün ayrılığın resmi olarak açıklanması sonrasında Fenerbahçe taraftarı oyuncu Barış Hersek'e tepki göstermişti.

Barış Hersek'ten sitemli veda mesajı!
Fenerbahçe'den Khedira atağı! Fenerbahçe'den Khedira atağı!Emre Mor, Fatih Terim'i bu sözlerle ikna etti Emre Mor, Fatih Terim'i bu sözlerle ikna ettiEljif Elmas, Napoli'den yıllık 1 milyon euro kazanacak Eljif Elmas, Napoli'den yıllık 1 milyon euro kazanacak
11 Temmuz 2019 Perşembe 11:29

Barış Hersek, Fenerbahçe, Twitter, Beko, Spor
YORUMLAR (1)