Başarılı Kadınlar Facebook'un Londra Ofisinde Buluşacak

Facebook Live ile canlı yayınlanacak Dünya Kadınlar Günü kapsamındaki etkinlikte Sertab Erener, davetlilere özel bir konser de verecek.

Facebook, 10 Mart 2018 Cumartesi günü hikayelerini dinlemek ve yeni nesilleri güçlendirmek adına Türkiye'den başarılı kadınları Facebook Londra ofisinde ağırlayacak.

Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş'ın ev sahipliğinde gerçekleşecek buluşmaya, Sertab Erener'in yanı sıra Facebook'un #SheMeansBusiness projesi kapsamında Türkiye'den örnek gösterdiği kadın girişimciler arasında yer alan Girandola'nın kurucusu Aslı Eraltan, kadınları bir araya getiren uluslararası iletişim ağı TurkishWIN'in kurucusu Melek Pulatkonak ve Allianz Sigorta A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Basaran-Symes katılacak. Matraş'ın konuklarıyla yapacağı sohbetleri Sertab Erener ve ardından rock grubu Oceans of Noise konserleri takip edecek. Facebook Londra ofisindeki özel bir salonda gerçekleşecek konserler Facebook Live ile canlı yayınlanacak. Konseri Facebook çalışanlarının yanı sıra TurkishWIN ağında yer alan ve Londra'da eğitim gören 140 Türk kiz öğrenci de izleme fırsatını yakalayacak.

Kaynak: Bültenler

09 Mart 2018 Cuma 15:37

Türkiye, Sertab Erener, Londra, Facebook, Güncel