Başarılı Tapu ve Kadastro Memurlarına Takdir Belgesi

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü personeline başarılı çalışmaları sebebiyle takdir belgesi verildi.

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü personeline başarılı çalışmaları sebebiyle takdir belgesi verildi.

Tapu Müdürü Mehmet Faysal Kanat, Müdür Yardımcısı Metin Yılmaz, bilgisayar operatörü Mesut Devrim, Mediha Seçkin, Gönül Önem, memur Ozan Seçkin, arşiv memuru Cihan Uçmaz ile hizmetli personelin de aralarında bulunduğu 8 kişi, "TC kimlik girişleri ve kamulaştırma programı"ndaki üstün hizmetleri sebebiyle takdir belgesiyle taltif edildi.

Törene Yenişehir Kaymakamı Süleyman Yılmaz, Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Ahmet Şahan ile çok sayıda yetkili katıldı.

Başkan Cingil, "Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nde görevli arkadaşlarımız belediyemiz ile ortak çalışarak kamulaştırma hizmetlerini süratle yaptı. Kendilerinin daha yeni ve modern bir binada görevlerine yürütmeleri için çalışmalarımız devam etmektedir, inşallah en kısa zamanda yeni binalarında vatandaşlarımıza hizmet verecekler. Hepsini fedakarca çalışmalarınızdan dolayı tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim" dedi. - BURSA

Kaynak: İHA

25 Eylül 2013 Çarşamba 11:24

Bülent Hamdi Cingil, Mehmet Faysal, Yenişehir, Bursa, Yerel