Başını açan gelin adayı Hanife Gürdal'ın videoları sosyal medyayı salladı

İzdivaç programıyla adını duyuran tesettürlü gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtığını duyurdu. Kısa sürede gündem olan Hanife'nin paylaştığı videolar ise sosyal medyayı salladı.

Yayınlanması yasaklanan Esra Erol ve Zuhal Topal'ın izdivaç programlarıyla ünlenen gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtığını duyurdu. Gürdal'ın başı açık halde çekerek yayınladığı videolar ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Programların yayından kaldırılmasıyla bir benzinlikte pompacı olarak işe başlayan Hanife, başını açtığını duyurarak yüzlerce takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabını bırakarak yeni bir hesap açtı. Yeni halinin fotoğraf ve videolarını paylaştığı Instagram hesabını gizli tutan Hanife'nin videoları yayıldı. Hanife, videolarında "Ejderha" ve "Kim Sana Bu kadar Güzel Ol Dedi" şarkılarına eşlik etti.

Başını açtığını duyuran Hanife'ye en büyük destek ise evlilik programlarında tanıştığı Sevgi Akiska'dan gelmişti.

Başını açan gelin adayı Hanife Gürdal'ın videoları sosyal medyayı salladı
Tesettürlü fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başını açtığını duyurdu Tesettürlü fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başını açtığını duyurduHanife Gürdal kimdir? Başörtüsünü çıkaran Hanife gündem oldu! Hanife Gürdal kimdir? Başörtüsünü çıkaran Hanife gündem oldu!
13 Haziran 2019 Perşembe 09:19

Hanife Gürdal, Hanife, Magazin
YORUMLAR