Başkan Albayrak, Marmaraereğlisi'ni Gezdi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Marmaraereğlisi’ne yaptığı ziyarette, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ve ilçe Kaymakamı Sıdkı Zehin ile bir araya geldi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Marmaraereğlisi'ne yaptığı ziyarette, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ve ilçe Kaymakamı Sıdkı Zehin ile bir araya geldi.

Başkan Albayrak ilçedeki temaslarına ilk olarak Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan'ı makamında ziyaret ederek başladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan, Şeref Çetin, Daire Başkanları Dilşad Ergin, Emin Pehlivan, Metin Pakdil, Deniz Bozdoğan ve Hasan Bayram, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinin bulunduğu ziyarette Başkan Kadir Albayrak, Marmaraereğlisi ilçesinde sürdürülen faaliyetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Uyan, ziyaretten dolayı Başkan Albayrak ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Buradaki görüşmenin ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan Marmaraereğlisi Kaymakamı Sıdkı Zehin'i makamında ziyaret etti.

İlçede yürütülen çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, Başkan Kadir Albayrak ilgisinden dolayı Zehin'e teşekkür ederken Kaymakamı Sıdkı Zehin de nazik ziyaretinden dolayı Başkan Albayrak'a teşekkür etti. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA

19 Mart 2018 Pazartesi 14:58

Kadir Albayrak, İbrahim Uyan, Tekirdağ, Politika, Güncel