Başkan Albayrak Yeni Hizmet Binası İnşaatında İnceleme Yaptı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yeni hizmet binasının şantiye ofisine giderek yüklenici firma yetkilileri ile toplantı yaptı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yeni hizmet binasının şantiye ofisine giderek yüklenici firma yetkilileri ile toplantı yaptı.
Genel Sekreter Oral Karakaya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, TESKİ Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Marmara, Genel Sekreter Yardımcıları Zeki Gürcün, Fatih Ünsal, Danışmanlar Şeref Çetin, Neşat Erdoğan, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı İbrahim İçöz, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Pakdil, Etüd Proje Daire Başkanı Bülent Doğan ve diğer yetkililerin de hazır bulunduğu toplantıda hizmet binasının geldiği aşama ve bundan sonra yapılacak çalışmalarla ilgili şirket yetkililerinden bilgiler alan Başkan Albayrak, hizmet binasının inşaatını da tek tek gezdi ve yapılan çalışmaları inceledi.
Gündoğdu Mahallesindeki yapılan yeni hizmet binasında çalışmaların oldukça hızla yürüdüğünü belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Firma yetkilileri ve çalışanlarına emekleri ve yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni hizmet binamızın belirlediğimiz günden daha önce tamamlanacağına inanıyorum" dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımı ile temeli 5 Ocak 2016'da atılan ve Gündoğdu Mahallesi 2 bin 769 Ada 2 parsele inşaat alanı 64 bin 825 metrekare, 2. Bodrum+Zemin+ 8 katlı yapılacak olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasında Meydan Altı Otopark, Meydan ve Çevre Düzenlemesi olacak. Hizmet binasının yapımı 2018 yılı Ağustos ayında tamamlanacak. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA

01 Mart 2017 Çarşamba 19:53

Şafak Başa, Oral Karakaya, Tekirdağ, Kadir Albayrak, Yerel