Kartal Belediye Başkan Öz, Elazığlılarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Kartal Belediye Başkanı Öz, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile kahvaltı yaptı. 'Dernekler ile örgütlenmek, birlik olmak, aile olmak çok önemlidir' dedi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Kartal Cevizli Mahallesi'nde bulunan Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde gerçekleşen kahvaltıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri; Mehmet Tirgil, Ahmet Karakuş, Avukat Perihan Sevim, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer İçmeli, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, köy derneklerinin temsilcileri, mahalle muhtarları ve dernek üyeleri katıldı.

"Dernekler ile örgütlenmek, birlik olmak, aile olmak çok önemlidir"

Konuşmasında derneklerin önemine vurgu yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, "Kartal Belediyesi olarak derneklerin, sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında olduk. Bu anlayışla çalışmalarımıza devem edeceğiz, çünkü dernekler ile örgütlenmek, birlik olmak, aile olmak çok önemlidir. Hepinizin günü aydınlık olsun, sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

20 Şubat 2017 Pazartesi 14:59

Kartal Belediyesi, Altınok Öz, Cevizli, Elazığ, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri