Başkan Çağlayan Basın Mensupları ile Buluştu

Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, basın mensuplarıyla veda yemeğinde bir araya geldi.

9 yıl boyunca Kırklareli için çalışan, dürüstlüğü ile halkın sevgisini kazanan Başkan Çağlayan, geçtiğimiz Pazartesi gecesi her çalışma, program ve etkinlik öncesi birlikte olduğu Ulusal ve Yerel Basın mensupları ile özel bir restoranda bir araya geldi.

Gecede konuşma yapan ve Basın mensuplarının emeğinin ne kadar değerli olduğunu vurgulayan Başkan Çağlayan: "Tarafsız ve objektif şekilde kendi bildiklerini yazan basın mensuplarına kapılarımızı sonuna kadar açtık. Görevimizi layıkıyla yapmak, kurumlar ve siz basın mensubu arkadaşlarımız ile iyi ilişkiler içerisinde bulunmak görevimizin önemli bir parçasını oluşturdu. Basın mensupları halkı tarafsız bir biçimde bilgilendirmekle görevli olup, Belediye Başkanlığı görevim süresi içerisinde bütün çalışma faaliyetlerimizi vatandaşlarımıza ulaştırdınız. Partimizin demokrasi anlayışı gereği bazılarının aksine eleştirilere her zaman açık olduk. Belediye imkanlarını en iyi şekilde değerlendirip, halkımızın hizmeti için kullandık."dedi.

30 Mart yerel seçimlerinden sonra başkanlık görevi sona erecek olan Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, toplumun gerçek sesi olan ve yazılarıyla haberleriyle Kırklarelili vatandaşları her türlü olaydan haberdar eden basın mensuplarına teşekkür etti.

Kaynak: Bültenler

14 Mart 2014 Cuma 13:25

Cavit Çağlayan, Kırklareli, Güncel, Son Dakika

Son Dakika