Başkan Çetin Yaylada Park ve Atatürk Büstü Açtı

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Akçatekir’in Bürücek Yaylasında açılışlar gerçekleştirdi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Akçatekir'in Bürücek Yaylasında açılışlar gerçekleştirdi.

Çukurova'da her salı açılış, her perşembe temel atma töreni yapan Başkan Çetin, bu kez Çukurova Belediyesi'nin Akçatekir'in Bürücek Yaylasına yaptığı Çocuk Parkı ve Dinlenme Tesisi ile Atatürk Büstü'nün açılışınına katıldı.

CHP Pozantı İlçe Başkanı Şenol Eroğlu, Bürücek'e yapılan hizmetler nedeniyle Başkan Çetin'e ve belediye ekibine teşekkür etti. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Bugün buraya kazandırdığımız park ve dinlenme tesisi ile Atatürk büstünün açılışını yapıyor olmaktan son derece mutluyum. Parkımız çok güzel olmuş, emin olun burası daha da güzelleşecek. Atatürk büstümüz, Türk Bayrağı ile birlikte Çukurova ilçemizdeki tüm muhtarlıklarımızın önünde bulunuyor. Buraya da yapalım istedik. Bürücek'e hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Çetin, sadece Çukurova'ya değil Adana'nın her yerine hizmet götürdüklerini belirterek, "Sorunlarınızın çözümü konusunda da, belediyemiz elinden gelen desteği yapamaya hazırdır. Pozantı, Karataş, Yumurtalık gibi ilçelerimizin yaz aylarında nüfusuyla kış aylarındaki nüfusu arasında uçurum var. Bu ilçelerimizin değerli yöneticileri ekipman yetersizliği nedeniyle yaz aylarında zorluk çekiyorlar. Bürücek Yaylasında ikamet eden vatandaşlarımızın birçoğu zaten Adana'da da ikamet ediyor. Yaz aylarında da hemşehrilerimizin yanında olmayacak mıyız? Biz görevimizi yapıyoruz. Ben Adana'nın emrindeyim, Bürücek'in emrindeyim. Nerede hizmet ihtiyacı varsa bu kardeşiniz hizmetkarınız olarak sizin emrinizdedir" dedi.

Soner Çetin ve beraberinde bulunan, Pozantı CHP İlçe Başkanı Şenol Eroğlu ile diğer katılımcılar, Çukurova Belediyesi tarafından yaptırılan Çocuk Parkı ve Dinlenme Tesisleri ile Bürücek Meydanı'nda bulunan, Atatürk büstü açılışını yaptılar. - Adana

Kaynak: İHA

06 Eylül 2017 Çarşamba 14:44

Mustafa Kemal Atatürk, Soner Çetin, Akçatekir, Çukurova, Politika, Güncel