Başkan Dinç: 'Kahramanlarımızı Hiçbir Zaman Unutmayacağız'

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, “Vatanımız, bayrağımız ve istiklalimiz uğruna fedakârlığın en büyüğünü yapan kahramanlarımızı hiçbir zaman unutmayacağız' dedi.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, "Vatanımız, bayrağımız ve istiklalimiz uğruna fedakarlığın en büyüğünü yapan kahramanlarımızı hiçbir zaman unutmayacağız" dedi.

Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü güneyinde Giriziyaret Tepe bölgesinde PKK'ya yönelik icra edilen operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan'ın ailesi Belediye Başkanı İrfan Dinç'i ziyaret etti. Şehit ailesini kapıda karşılayan Başkan Dinç, "Vatanımız, bayrağımız ve istiklalimiz uğruna fedakarlığın en büyüğünü yapan kahramanlarımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Şehit ve gazilerimizin ülkemiz için yaptıkları fedakarlığın, ödedikleri bedelin büyüklüğünü ifade etmeye kelimeler yetmez. Şehitlik mertebesine ulaşmış evlatlarımızın emanetlerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Böylesine gözü pek evlatlar yetiştiren eli öpülesi analarımızdan, babalarımızdan Allah razı olsun. Şehit olan tüm kahramanlarımızın ruhları şad, mekanları cennet olsun" ifadelerini kullandı. - ÇANKIRI

Kaynak: İHA

30 Ocak 2018 Salı 17:37

İrfan Dinç, Çankırı, Bitlis, Hizan, Politika, Güncel