Başkan Erbir, Yapılan Faaliyetlerden Bahsetti

Yozgat'ın Sarıkaya ilçesi Belediye Başkanı Ali Osman Erbir, göreve geldikleri günden bugüne birçok projeyi yaptıklarını söyledi.

Yozgat'ın Sarıkaya ilçesi Belediye Başkanı Ali Osman Erbir, göreve geldikleri günden bugüne birçok projeyi yaptıklarını belirterek, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olduklarını söyledi.

Erbir, düzenlediği basın toplantısında belediye olarak yapılan çalışmaları değerlendirdi. Başkan Erbir, "Hizmet atağımız her yıl durmadan devam ediyor. Bu kapsamda ilçe genelinde alt yapıdan yollara, ağaçlandırmadan canlı hayvan pazarı ve mezbaha' sına kadar pek çok projemizi hayata geçirdik. Bunların yanı sıra spor sahasından sosyal tesisleri de yine ilçemize kazandırdık." dedi.

Turizmde önemli bir yere sahip ilçede, dere ıslah çalışmasını tamamladıklarını belirten Başkan Erbir, "Mahallelerimizdeki cadde ve sokakların kaldırımlarını parke taş ile döşedik. Yine bütün mahallelerimize vatandaşlarımızın dinlenebileceği ve dinlenirken de çocuklarını eğlendirecekleri oyun parklarını hizmete açtık. Ayrıca bütün camilerimizin bakım ve onarımlarına yardımcı olduk. Biz çalışmalarımızı halkımızın istek ve talepleri doğrultusunda yapıyoruz. İnşallah, bu çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz." diye konuştu.

Kaynak: CHA

29 Nisan 2013 Pazartesi 15:50

Sarıkaya, Yozgat, Ali Osman Erbir, Yerel