Başkan Gürlesin Muhtarları Dinledi

Denizli Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi’ni ziyaret ederek, muhtarlarla bir araya geldi.

Denizli Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi'ni ziyaret ederek, muhtarlarla bir araya geldi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale İlçesi'nin modern bir şehir haline gelmesi için geceli-gündüzlü çalışmalarına devam ediyor. Mahalle muhtarlarıyla da sürekli istişare içinde kalarak öncelikli ihtiyaçlar doğrultusunda mahallelere yatırımları götüren Başkan Gürlesin, 'Mahalle Buluşmaları' adı altında mahalle sakinlerinin bizzat ayağına giderek de vatandaşın isteklerini, sıkıntılarını dinliyor. Muhtarlarla da belirli aralıklarla bir araya gelerek hizmet odaklı istişareler yapan Başkan Gürlesin o toplantılarını bir tanesini daha gerçekleştirdi. Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru ile birlikte Başkan Gürlesin, İl Özel İdare binasında yer alan Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi'ni ziyaret etti. Başkan Gürlesin ve Kaymakam Beyru'yu Dernek Başkanı Sebahattin Çolak ve mahalle muhtarları karşıladı. Muhtarlar Derneği Denizli Şubesini ziyaret ederek, muhtarlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Gürlesin ise, "Muhtarlarımız bizim çalışma, mesai arkadaşlarımız. Mahallenin sesi oluyorlar, bizlere istek ve talepleri, sıkıntıları anında aktarıyorlar. Bizde çözüm noktasında istişareler ederek, o mahallenin öncelikli ihtiyaçlarına göre yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. İl Genel Meclisi Başkanlığımız döneminde il genelimizde 360 köy muhtarımız İl Özel İdareye bağlıydı. Hamt olsun o dönemde de, muhtarlarımızla sıkıntısız birlikte çalışarak halkımıza hizmetimizi götürdük. Pamukkale Belediye Başkanlığı görevi de bize nasip oldu. Pamukkale İlçesi sınırlarımızda bu kez 68 muhtarımızla uyum içinde çalışıyoruz. Tek amacımız var hizmeti halkımıza götürmek. Bu anlamda aralıksız çalışıyoruz. Ancak burada da ilkemiz aynı. İmkan ve olanaklar dahilinde yapabileceğimiz hizmet ne varsa, ihtiyaç önceliğine göre mahallelerimize götürme noktasında sözümüzü çekinmeden veriyoruz. ve kısa zamanda bazen de gecikmeler yaşansa da hayata geçiriyoruz. Eğer çalışma hayata geçmeyecek durumdaysa, bir sıkıntı varsa bunu çözmeden, engelleri aşmadan o işin sözünü vermiyoruz. İnsanlara şirin gözükme adına bir üslup içinde değiliz, olamayız. Muhtarlarımız hangi siyasi görüşten olursa olsun, halkımıza hizmet adına el ele çalışmalarımıza devam ediyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak halkımızın ayağına da 'Mahalle Buluşmaları'adı altında giderek, hem mahallenin sıkıntılarını, isteklerini yerinde alıyor, çözüm üretiyoruz. Burada da muhtarımız yanımızda oluyor. Birlikte yürüdüğümüzü göstermek istiyoruz. Amacımız hizmeti en iyi şekilde götürmek. Burada şimdi muhtarlarımızla bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştireceğiz. Amacımız istekleri, sıkıntıları varsa çözüm önerilerini alarak, yolumuza aksaksız devam etmek" dedi. - DENİZLİ
18 Ağustos 2015 Salı 14:30

Türkiye, Denizli, Pamukkale, Hüseyin Gürlesin, Yerel