Başkan Karaosmanoğlu Stk ve Kamu Kurum Temsilcilerini Ağırladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kentimizin STK ve kamu kuruluşlarının temsilcilerini çalışma ofisinde ağırladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kentimizin STK ve kamu kuruluşlarının temsilcilerini çalışma ofisinde ağırladı.

Yerel yönetimlerin sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere, resmi kurum ve kuruluşlarla kurduğu başarılı iletişimle kentin ihtiyaçlarına dönük çalışmalara imza atan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, merkez binadaki çalışma ofisinde şehrimize yön veren isimlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Karaosmanoğlu görüşmelerde, "Yerel yönetimlerde katılımcı demokrasinin önemine inanan birisi olarak, kentimizin ileriye gitmesi için STK'larla ve kamunun temsilcileriyle olan diyalogların fikir yelpazesinin büyümesine katkı sağlayacağını ifade etmek isterim. Her kesimden insanla yapılacak istişare, hizmetleri ileri götürecektir" dedi.

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Erbil Göktaş, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, Körfezkent 1. Etap Yönetimi Başkan Yardımcısı Erkan Sayan, Başiskele İHL Okul Aile Birliği Başkanı Burak Karabulut ve yönetimleri, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti. Görüşmelerde başta Kocaeli'nin geldiği durumun geçmiş dönemlere göre çok ileride olduğu belirtilirken, 2023 hedefiyle doğru orantılı olarak kentimizde nasıl değişimler yaşanacağı da konuşuldu. Gerek STK, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle olan görüşmesinde Başkan Karaosmanoğlu, "Şehrimize ve hayatımıza yön verecek adımların güçlü bir iletişimle yönlendirilmesi gerekiyor. Bu konuda özellikle büyük çaba sarf ederek, kentimizin her noktasında STK'lar başta olmak üzere halkımızla katılımcı bir demokrasi anlayışıyla iletişim kuruyoruz. Buda bizlerin yani Büyükşehir Belediyemizin yatırımlarına doğru yön vermemizi sağlıyor" diye konuştu.

Başkan Karaosmanoğlu kendisini ziyarete gelen misafirlerinin kent için fikirlerini ve önerilerini dikkatli bir şekilde dinledi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

17 Kasım 2015 Salı 12:17

İbrahim Karaosmanoğlu, Yerel