Başkan Mustafa Ak, Keçiören'in Yeni Kaymakamını Ziyaret Etti.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Kaymakamlığı’na yeni atanan Uğur Bulut’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Kaymakamlığı'na yeni atanan Uğur Bulut'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
Kaymakam Bulut'un makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Ak'a Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti. Bulut'a yeni görevinde başarılar dileyen Mustafa Ak, Keçiören'in önceki kaymakamı Nusret Dirim ile çok uyumlu bir çalışma dönemi geçirdiklerine dikkat çekerek, "Keçiören'e hep birlikte önemli hizmetlerde bulunduk. Sizinle de Keçiören'e hayırlı hizmetler yapmaya devam edeceğimize inanıyorum. İlçemize tekrar 'hoş geldiniz' diyorum" mesajını verdi.
"Uyumlu çalışmamız sürecek"
Kaymakam Bulut ise, Başkan Ak'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ziyaretinizle bana şeref verdiniz. Belediyenizin internet sitesinden yapmış olduğunuz hizmetleri inceledim. Keçiören'e çok güzel hizmetleriniz var. Kazandırdığınız kültürel tesislerin yanında sosyal belediyecilik hizmetleriniz de çok iyi. Bundan sonra Keçiören'e birlikte uyum içerisinde hizmet edeceğimize inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum" diye konuştu.
Daha sonra Mustafa Ak, Uğur Bulut'a "Keçiören Tarih ve Kültür Atlası" ile "Çanakkale'nin 100. Yılı" kitaplarını hediye etti. Ziyaret toplu hatıra fotoğrafının çekimi ile sona erdi. - ANKARA

Kaynak: İHA

03 Ağustos 2016 Çarşamba 10:32

Nusret Dirim, Uğur Bulut, Mustafa Ak, Keçiören, Politika, Güncel