Başkan Selmanoğlu Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, esnaflarla bir araya gelerek esnafın sıkıntılarını dinledi.

Geçtiğimiz günlerde kuyumcu esnafıyla bir araya gelen Başkan Selmanoğlu, kapalı çarşı esnaflarını gezerek kendileriyle bir süre sohbet etti. Esnaf ziyaretinde Elazığ Belediyesi Özel Kalem Müdürü Akın Şatıroğlu ile Başkan Yardımcısı Cemil Çiftçi'de hazır bulundu.Esnaflar Başkan Selmanoğlu'nun bu nazik davranışından dolayı kendisine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Bir süre vatandaşlar ve esnaflarla sohbet eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, zaman zaman bu tür esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdiğini kaydederek, görev yaptıkları süre içerisinde daima vatandaşa yakın bir duruş sergilediklerini ifade etti.Başkan Selmanoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Belirli aralıklarla şehrimizde esnaflık yapan hemşerilerimizin yanına giderek kendilerinin çayını içiyor ve onlarla sohbet ediyoruz.Bu şehir hepimizin ilimizin ekonomik anlamda gelişmesine katkı sağlayan esnaf kardeşlerimiz her zaman için bizlerin başının üstündedir. Onların sıkıntıları bizlerin sıkıntılarıdır. Bu şehirde kazanan ve yatırımını yine bu aziz diyara yapan kıymetli esnaflarımızın her zaman yanında olacağımızı belirtiyor, kendilerine bol kazançlar temenni ediyorum."

Kaynak: Bültenler
16 Ocak 2012 Pazartesi 21:47

Son Dakika