Başkan Taşhan'dan Ziraat Odası'na 'hayırlı Olsun' Ziyareti

Türkoğlu Belediye Başkanı Mustafa Taşhan, Türkoğlu Ziraat Odası Başkanlığını Kazanan Mehmet Karaca ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ziyaret Etti.

Türkoğlu Belediye Başkanı Mustafa Taşhan, Türkoğlu Ziraat Odası başkanlığını kazanan Mehmet Karaca ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Başkan Taşhan, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, ilçenin en büyük geçim kaynaklarından birisinin tarım olduğunu ve toprakların iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Toprakların değerlendirilmesi ve projelerin geliştirilmesinin Ziraat Odası'nın desteğiyle olacağını ifade eden Taşhan, şöyle konuştu:

"Geçtiğimiz hafta ilçemizde Ziraat Odası seçimleri gerçekleştirildi. Türkoğlu'na yakışır şekilde heyecanlı ancak sükût içerisinde geçti. Neticede bu görevi üstlenmiş oldunuz. Tüm ziraat odası delegelerine centilmence yarıştıkları için teşekkür ediyorum."

Türkoğlu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Karaca ise Belediye Başkanı Mustafa Taşhan'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek tecrübelerinden yararlanmak istediğini söyledi.

- KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: AA

18 Şubat 2011 Cuma 19:45

Yerel