Başkan Tosun, Eroğlu'nda Vatandaşlarla İftarda Buluştu

Kula Belediyesi Mahallelere düzenlediği iftar programları ile Ramazan Ayı'nın mutluluğunu vatandaşlarla paylaşmaya devam ediyor.

Kula Belediyesi, Ramazan ayı münasebetiyle düzenlediği mahalle iftarlarında Eroğlu Mahalle sakinlerini aynı sofrada buluşturdu.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun'un da katılımıyla gerçekleştirilen iftar programında 400 kişilik yemek verildi. Eroğlu Mahallesi düğün salonunda gerçekleştirilen iftar programına, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Manisa Büyükşehir ve Kula Belediye Meclis Üyeleri, Faik Şentürk, Tuncay Ergün, Murat Yanbolu, Selim Urlu, Nafiz Aydın, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mikail Bulut, Eroğlu Mahalle Muhtarı Adem Baştürk, partililer ve vatandaşlar katıldı. Ramazanı bütün bereketi ve rahmetini mahalleleri gezerek vatandaşlarla paylaştıklarını belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; "Her gün farklı bir mahallede iftarımızı açarak sizlerle birlikte olmanın ayrı mutluluğunu yaşıyorum. Yapılan iftar programlarından vatandaşlarımızın da memnun olduğunu görüyoruz. Kula Belediyesi'ne göreve geldiğimiz günden bu yana amacımız vatandaşlarımızın istek ve taleplerine cevap verebilmek oldu. İnşallah bundan sonrada yine aynı amaç ile hareket edeceğiz" dedi.

Kaynak: Bültenler

25 Mayıs 2018 Cuma 11:43

Güncel