Başkan Üzülmez Off-Road Derneği'ni Kabul Etti

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe Off-Road ve Doğa Sporları Kulübü Derneği yöneticileri makamında kabul etti.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe Off-Road ve Doğa Sporları Kulübü Derneği Başkanı Sabit Barış ve yönetim kurulu üyeleri Fatih Şenol, Hakan Toker, Fatih Arıkan ve Ersin Okumuş'u makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Sabit Barış "Haziran 2017'den itibaren dernek olduk. Dernek binası çalışmalarımız yapılmaktadır. Yerimizin belli olması sonrasında tanıtımlarımıza daha geniş zaman ayıracağız" dedi.

HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİRİZ
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ise "Kartepemizin tanıtımına her türlü desteği vermekteyiz. Kartepe'de yaşayan vatandaşlarımızın yapılacak olan yarışlardan keyif almaları bununla birlikte gençlerimizin bu çalışmaların içerisinde olması bizleri memnun eder. Kartepe'nin doğası, doğal sporlar pisti gibidir. Toplumda karşılık bulan projelerin içerisinde her zaman varız. Kartepe Off-Road ve Doğa Sporları Kulübü Derneği'nin ilçemizin spor turizmini tanıtımına yönelik başarılı işlerde imza atacağına inanıyorum. Dürüst, çalışkan vatanını, milletini seven gençlerimizin azmi ve enerjisiyle yaşadığı kentte, ülkesine, milletine değer katacaktır. Yolunuz açık olsun" ifadelerini kullandı.

İstanbul'DA BİLE YOK
Kartepe'mizde yapılan Off-Road yarışlarına ülkemizin her yerinden yarışçılar gelmektedir diyen Dernek Başkanı Barış "Bu durumda Kartepemizin tanıtımında önemli rol oynamaktadır. Çok ciddi talep var. Faaliyetlerin yapılması için alanın olması gerekiyor. Bu yönde desteğiniz vardır. Bu spor parkura ihtiyacı olduğu için şenlik havasında olması önemlidir. Şenlikleri yapınca hemen arkasından yenisi ne zaman diye sormaktadırlar. İstanbul'da dahi bu imkanların olmadığı bizlere söylenmektedir. Sizlerin destekleri sayesinde daha iyisini yaparak geliştireceğiz" şeklinde konuştu. Bu çalışmalarınıza devam ettiğiniz sürece sizlere desteğimiz sürecektir diyen Belediye Başkanı Üzülmez "Toplumda karşılığı olan bütün projelere destek vermekteyiz. Off-Road Şenlikleri sadece kendi içerisinde değil toplumun her kesimin bir araya gelmesinde önemli bir organizasyondur" dedi.

Kaynak: Bültenler

03 Kasım 2017 Cuma 14:49

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Fatih Arıkan, İstanbul, Güncel