Başkan Yağcı'nın Gölpazarı ve Yenipazar Ziyaretleri

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Gölpazarı ve Yenipazar temasları kapsamında Gölpazarı AK Parti Teşkilatı ve Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden’i ziyaret etti.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Gölpazarı ve Yenipazar temasları kapsamında Gölpazarı AK Parti Teşkilatı ve Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden'i ziyaret etti.
Geçtiğimiz haftalarda Söğüt ve İnhisar'da çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Belediye Başkanı Selim Yağcı, bu kez de Gölpazarı ve Yenipazar'da vatandaş ile esnafı ziyaret etti. Ziyaretleri hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı, "AK Partimizin Gölpazarı İlçe Başkanı Raşit Özen ve yönetimini ziyarette bulunduk. Kurucu liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde ilk günkü aşkla, azim ve kararlılıkla memleketimize hizmet etme noktasında teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. İlçe Başkanımız Raşit Özen ve yönetimde yer alan tüm yönetici arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde AK kadrolarla şehrimize, ülkemize, milletimize hizmet etmeyi sürdürmemizi nasip etsin. Temaslarımız kapsamında daha sonra Yenipazar İlçemizin Belediye Başkanı İlhan Özden kardeşimizi ziyarette bulunduk. Belediye çalışanı arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diledik. İlhan kardeşimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.
Gölpazarı ve Yenipazar'daki esnaf ve vatandaşı da ziyaret eden Başkan Yağcı'ya vatandaşlar ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek teşekkür etti. - BİLECİK

Kaynak: İHA

11 Ocak 2018 Perşembe 12:09

Bilecik, Gölpazarı, Selim Yağcı, Yenipazar, Yaşam