Başkentteki Kadın Cinayeti

Başkentin Keçiören ilçesinde meydana gelen olayda, tabancayla eşi Mehtap E'yi öldüren Rıza E'nin yaraladığı kayınvalidesi Muazzez K. de kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Başkentin Keçiören ilçesinde meydana gelen olayda, tabancayla eşi Mehtap E'yi öldüren Rıza E'nin yaraladığı kayınvalidesi Muazzez K. de kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Rıza E'nin tabancayla ağır yaraladığı 13 yaşındaki baldızı Gülistan K'nin ise tedavisi sürüyor.
Edinilen bilgiye göre, Keçiören ilçesi Tarhanlar Caddesi'nde akşam saatlerinde Rıza E, tabancayla eşi Mehtap E'yi öldürdü ve 13 yaşındaki baldızı Gülistan K. ile kayınvalidesi Muazzez K'yi ağır yaraladı. Damadı tarafından tabancayla vurulan Muazzez K. kaldırıldığı Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Öte yandan ağır yaralanan Gülistan K'nin kaldırıldığı Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesindeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.
Olay
Ankara'nın Keçiören ilçesinde boşanmak isteyen eşini tabancayla vurarak öldüren kişi, kayınvalidesi ve baldızını da yaralamıştı.
Rıza E. boşanmak isteyen ve bir süredir ailesiyle yaşayan eşi Mehtap E'nin Tarhanlar Caddesi'nde kaldığı eve gitmişti. Rıza E, tabancayla önce eşine daha sonra da kayınvalidesi ile baldızına ateş etmişti.
Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, evden yaya olarak kaçan Rıza E'yi yakalamak için çalışma başlatmıştı.
09 Aralık 2018 Pazar 06:44

Keçiören, 3. Sayfa
YORUMLAR (2)
  • Eylül : Nasıl bir dünya bu kaç kişi ölecek daha idam yasası çıksın artık namusuyla evde beklerken sıf anlaşamayan ve boşanmak isteyen bir kadının sonu bu olmamalı birde kadın haklarından bahsederiz yoook yok kimse kimseyi kandırmasın bizim dünyada kadına dair hakyok ölüm korkusuna kaçtane kadın daha susup oturuyor acaba Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Eylül : Yazık yine bir kadın cinayeti daha sırada kim var ben sen o kim kim ölecek sırada kim var çok üzüldüm mekanları cennet olsun Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır