Gençlerin bayram gezintisi 9 bin TL ceza ile sonuçlandı

Bursa'da yasağa uymayarak dışarı hava almaya çıktıklarını söyleyen 3 gence toplam 9 bin TL para cezası uygulandı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde sokağa çıkma yasağına uymayarak bayramda hava almaya çıktıklarını söyleyen 3 gence 9 bin TL para cezası uygulanırken, gençlerden biri görüntü alan basın mensuplarına tepki gösterdi.

CEZA KESİLİNCE GAZETECİLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Ramazan Bayramı'nda 81 ilde yaşanan sokağa çıkma kısıtlamasında kurallara uymayanlara cezalar kesilmeye devam ediyor. Bursa'nın İnegöl ilçesinde Kemalpaşa Mahallesi'nde 3 genç hava almaya çıkınca her birine 3 bin 182 TL para cezası kesildi.

Devriye gezen polislerin kontrollerine takılan 3 genç cezaların ardından evlerine gönderildi. Basın mensuplarının görüntü almasına da tepki gösteren bir genci polis ekipleri uyararak sakinleştirdi.

Gençlerin bayram gezintisi 9 bin TL ceza ile sonuçlandı - Son Dakika
Kaynak: İHA
25 Mayıs 2020 Pazartesi 09:27
YORUMLAR (4)
  • vatandaş : Bence herkes gibi onlarda sokağa çıkma yasağına uyması gerekirdi,yasağa uymama konusunda da kimseye ayrımcılık yapılmamalı.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • adem şahin : biz ilkokulda iken öğretmenler bize bağırırdı, "koşmayın" ..!!!!, biz çocuğuz herhalde 40 yaşındaki adamlar gibi davranmamızı bekliyorlardı. gençlerin kanı hızlı, bayram günü ceza yazmak her ne kadar yasal olsa da, bu bayram, saygıdeğer büyüklerimize çıkma izni verildiği gibi, onlarda 20 yaş altında sokağa çıkma yasağı uygulandı, bayram günü belirli aralıklarla gençlerimizin enerjilerini atmalarına müsade edilmeliydi. evcil hayvanlara bile izin verilmiş iken bu hiç doğru mu beya.
    Cevap Yaz 10 8 Yayından Kaldır
  • anomali : bırakın gençleri ceza kesmeyi haber yapmayı uyarın gönderin 3.150 tl ceza el insaf şahsen memur olsam vicdanım el vermez uyarıp gönderirim
    Cevap Yaz 9 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika