Belçim Bilgin Eşi Yılmaz Erdoğan'ın Takipçisinin, Kendisiyle İlgili Yaptığı Yoruma Sert Tepki Gösterdi

Yeni film için kolları sıvayan Oyuncu ve Yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin Erdoğan, Erdoğan'ın takipçisinin kendisiyle ilgili yaptığı yoruma sert tepki gösterdi.

Güzel oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan, eşi Yılmaz Erdoğan'ın çekeceği yeni filmi için güzel temennilerini Erdoğan'ın paylaşımının altına yorum yazarak dile getirdi. Yılmaz Erdoğan'ın bir takipçisinin yaptığı yorum, başarılı oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan'ı kızdırdı.

YENİ FİLM ÇEKİMLERİNE BAŞLADI

Yılmaz Erdoğan, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Demet Evgar, Ekin Türkmen ve Rıza Kocaoğlu'nun paylaştığı, 'Organize İşler 2: Sazan Sarmalı' filminin çekimlerine başladı.

İLK DESTEK EŞİNDEN GELDİ

Projenin klaketini Instagram'da paylaşan Erdoğan'a, ilk destek eşi Belçim Bilgin'den geldi. Oyuncu, "İnanılmaz bir tecrübe yaşatacaksın yine, içinde olana ve izleyene… Senin için her şey güzel, unutulmaz geçsin. Yolunuz berrak olsun canımın içi" diye yazdı.

BELÇİM'DEN TAKİPÇİYE SERT TEPKİ

Bilgin, Yılmaz'ın takipçilerinden birinin, "Eşini oynatma ne olur" yorumuna ise sert tepki verdi. Kullanıcının profiline girerek öğretmen olduğunu gören oyuncu, "Ne saygılı, ne tatlısın. Bir de çocuklarımızı teslim ediyoruz ellerine… Memleketin iyi kalpli, güzel niyetli öğretmenlere ihtiyacı var. Ne olur onlardan biri ol, bulanık sularda zaman kaybetme… Sevgiler" diyerek tepkisini dile getirdi.

27 Haziran 2018 Çarşamba 17:32

Bilgin Erdoğan, Yılmaz Erdoğan, Belçim Bilgin, Magazin