Ben Fero'nun sahne fiyatı dudak uçuklattı

Demet Akalın şarkısıyla müzik listelerine damga vuran Ben Fero'nun sahne fiyatı dudak uçuklattı. Genç rapçinin sahne fiyatının 120 bin TL olduğu söylendi.

Kendine has tarzıyla gündemin çok konuşulan isimlerinden olan rapçi Ben Fero,sahne fiyatını 6'ya katladı.

KLİPTE DEMET AKALIN DA OYNADI

Ben Fero'nun çok konuşulan şarkısı Demet Akalın'ın klibi yayınlandı. 28 yaşındaki rapçi, son şarkısının klibinde Demet Akalın ve Pascal Nouma da yer almıştı. Ben Fero'nun klibi kısa süre içerinde milyonlarca kez izlenmeye ulaştı. Bu başarı ise genç şarkıcının sahne fiyatına yansıdı.

SAHNE FİYATINI 6'YA KATLADI

Demet Akalın ile birlikte bir klip çeken Ben Fero sahne fiyatını bir anda 120 bin TL'ye yükseltti. Geçtiğimiz sene konser başına 20 bin TL alan Fero, bir sene geçmeden kazancını 6'ya katlamış oldu.

2 BİN KİŞİNİN KATILMASI BEKLENİYOR

'Orman Kanunları' adlı albümüyle dikkat çeken Ben Fero, çarşamba günü Bodrum'daki Zayo Beach'te sahne alacak. Şarkıcıyı yaklaşık 2 bin kişinin dinlemesi bekleniyor.

Ben Fero'nun sahne fiyatı dudak uçuklattı
10 Temmuz 2019 Çarşamba 21:50

Pascal Nouma, Demet Akalın, Ben Fero, Magazin
YORUMLAR (10)
 • sistemkarrr : BUNLAR CEZANIN TIRNAĞI OLAMAZ CEZANIN HOLOCUST PARÇASI DUNYAYA DUYURDU AMA BİZİM MEDYA BU KADAR ABARTMADI
  Cevap Yaz 5 4 Yayından Kaldır
 • vatansever : magazinle ilgileneciğimizle vatanla ilgilenelim. mitin , askeriyenin. mahkemelerin. vb. örgütler tarafından elegeçirilmesini engelleyelim bir daha 15 temmuzlar yaşanmasın.
  Cevap Yaz 10 4 Yayından Kaldır
 • osman : 15 temmuz mu? tahaha sanırısn gerçek.. yaşatan kimdi acaba, minnacık askerlerin öldürülmesine vesile olan kimdi acaba... her izlediğinize inanmayın artık araştırın
  5 1 Yayından Kaldır
 • vatansever : istanbulda seçimlerin yenilenmesi bize milyarlarca liraya mal oldu. yazıişleri müdürü. zabıt katiibi , mübaşir seçim görevlisi istemiyoruz . seçimler çocuklarımız gibi öğretmenlere emanet edilmeli.
  Cevap Yaz 11 3 Yayından Kaldır