Beren Saat ile İlker Kaleli Bir Araya Geldi, İkili Aynı Projede mi Yer Alacak

Güzel oyuncu Beren Saat meslektaşı İlker Kaleli ile sürpriz bir buluşma gerçekleştirdi. İkili birlikte görülünce akıllara 'birlikte bir dizi ya da filmde mi rol alacak' sorusu geldi.

Güzel oyuncu Beren Saat ile İlker Kaleli sürpriz bir buluşma gerçekleştirdi. Saat ve Kaleli birilikte görülünce "bir proje de mi yer alacaklar" sorusu akıllara geldi. İkisinin de hayranları bu habere çok sevindi.

Beren Saat VE İLKER KALELİ AYNI PROJEDE Mİ YER ALACAK?

Ünlü oyuncular Beren Saat ve İlker Kaleli, mekânda bir araya gelip uzun süre sohbet etti. İddiaya göre merak uyandıran buluşmanın nedeni yeni bir proje. İki ünlü isim, başrolünü üstlenecekleri proje için bir araya geldi, detaylar hakkında görüştü. Projenin bir dizi mi yoksa sinema filmi mi olduğu ise şimdilik gizli tutuluyor.

İLKER KALELİ YENİ PROJELERE SICAK BAKIYOR

Beren Saat, son olarak geçen yıl "Muhteşem Yüzyıl-Kösem" dizisiyle seyirci karşısına çıkmış, ancak dizisi beklenen ilgiyi görmemişti. İlker Kaleli'nin izlenme rekorları kıran dizisi "Poyraz Karayel" ise 1 Mart'ta yayınlanan son bölümüyle ekrana veda etmişti. Sona eren dizisinin ardından yeni projelere sıcak baktığını söyleyen Kaleli, şimdilerde sevgilisi Burçin Terzioğlu'yla tatile çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncunun tatil dönüşü de yeni projesi için hazırlıklara başlaması bekleniyor.

10 Mart 2017 Cuma 10:13
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR

Son Dakika