Hürriyet

Bernardo Silva'nın paylaşımına bir maç ceza geldi

Manchester City Kulübü'nden yapılan açıklamada, İngiltere Futbol Federasyonu'nun kulübe yaptığı bilgilendirmede, oyuncunun 'Irkçılık' yaptığına işaret edildiği ve oyuncunun yaptığı paylaşımın 'Ağırlaştırılmış ihlal' statüsünde değerlendirildiği ifade edildi.

Manchester City Kulübü'nden yapılan açıklamada, İngiltere Futbol Federasyonu'nun kulübe yaptığı bilgilendirmede, oyuncunun "Irkçılık" yaptığına işaret edildiği ve oyuncunun yaptığı paylaşımın "Ağırlaştırılmış ihlal" statüsünde değerlendirildiği ifade edildi.

"BU DÖNEMDE ARKAŞINA ŞAKA BİLE YAPAMIYORSUN"

Bernardo Silva, 22 Eylül'de Twitter'dan yaptığı paylaşımda, takım arkadaşı Benjamin Mendy'nin çocukluk fotoğrafını ve bir çikolata markasının maskotunu paylaşmış, bu paylaşıma "Tahmin edin kim" notunu düşmüştü. Silva, tepkilerin ardından bu paylaşımı kaldırarak, "Bu dönemde arkadaşına şaka bile yapamıyorsun" ifadelerini kullanmıştı.

İNGİLTERE'DEKİ FUTBOL HAYATI BİTEBİLİR

Öte yandan oyuncuya, detayları ileriki dönemde İngiltere Futbol Federasyonu tarafından açıklanacak olan yüz yüze yapılacak bir eğitim programına katılmak zorunda olduğu bildirildi. Eğer oyuncu, 4 ay sürecek bu programı tatmin edici bir şekilde tamamlayamazsa, oyuncunun tüm yerel kulüp etkinliklerinin askıya alınacağı kaydedildi.

Canlı Bahis kaybına %10'a varan iade sadece Misli.com'da, 

Kaynak: Hürriyet

13 Kasım 2019 Çarşamba 18:18

Fabio Alves Da Silva, Futbol, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri