Beş Kardeş'te Başrol Oyuncusu Diziden Ayrıldı

Serkan Keskin'in sevdiği kızı canlandıran başrol oyuncusu Melise Sözen kötü reytinglerden dolayı diziden ayrıldı. Tatile giren dizi ise Haziran'da kaldığı yerden devam edecek.

Kanal D ekranlarında kış aylarında yayınlanmaya başlayan Ay Yapım'ın 'Beş Kardeş' dizisi reytinglerde beklenen performansı gösteremeyince 5. bölümden sonra tatile girmişti. Leyla ile Mecnun'un yönetmeni Onur Ünlü'nün yönettiği ve senaryosunu yazdığı Beş Kardeş dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı.

BAŞROL OYUNCUSU DİZİDEN AYRILDI

Dizide Serkan Keskin'in sevdiği kızı canlandıran başrol oyuncusu Melise Sözen, diziden ayrıldı.

HAZİRANDA YENİDEN YAYINDA

Başrollerinde Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nihal Yalçın, Ece Dizdar, Serkan Kuru ve Serdar Orçin'in yer aldığı dizi haziran ayında kaldığı yerden yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam edecek.

Yaşanan bu ayrılık sonrasında ise senaryoda değişikliğe gidilecek.

Kaynak: Haberler.Com
29 Nisan 2015 Çarşamba 09:26
YORUMLAR (7)
  • MK:::Mobil-IOS : Bu haber sitesini hdp esir almış Bu uygulamayı silerim devam ederse herkesede silmesini tavsiye ederim
    Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • uzlett : 5. bölümde bir sahne vardı . en küçük kardeş genel müdür oluyor odasına gelen onlarca takım elbisiye hadi bunlar neysede deyip ayakkabı kutularını göstererek ben bu kadar parayı napacağım demesi dizinin sonunu getirdi. şahsen ben artık yayınlansada izlemem bi daha. ayakkabı kutusuna takılıp kalan kuş beyinlerle işim olmaz.
    Cevap Yaz 12 13 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika