Beşiktaş Belediyesinden 'Ustalara Saygı' Etkinliği

Beşiktaş Belediyesince düzenlenen 'Ustalara Saygı' etkinliği, tiyatro ve dublaj sanatçısı Ferdi Merter Fosforoğlu için gerçekleştirilecek.

Beşiktaş Belediyesince düzenlenen "Ustalara Saygı" etkinliği, tiyatro ve dublaj sanatçısı Ferdi Merter Fosforoğlu için gerçekleştirilecek.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, Faruk Şüyün'un "Park Buluşmaları" kapsamında hazırladığı etkinliğin 15 Ağustos'taki bölümü, tiyatro, sinema, televizyon ve dublaj çalışmalarının yanı sıra çok sayıda kitap kaleme alan ve farklı kurumlarda eğitmenlik yaparak genç kuşak sanatçıların yetişmesine katkıda bulunan Fosforoğlu için Beşiktaş'taki Abbasağa Parkı'nda yapılacak.

Etkinliğe, Agah Özgüç, Almula Merter, Ateşböceği Ercan, Banu Zorlutuna, Enis Fosforoğlu, Halit Akçatepe, Işık Yenersu, Mine Acar, Necip Sarıcı, Nilüfer Aydan, Osman Şengezer, Seren Fosforoğlu, Tuna Serim ve Zeki Alasya konuşmacı olarak katılacak.

Dinçer Sümer, Gönül Yazar, Müjdat Gezen ve Nedret Güvenç de telefon bağlantılarıyla etkinliğe katılarak duygularını paylaşacak.

- İSTANBUL

Kaynak: AA

11 Ağustos 2011 Perşembe 11:08

Yerel