Beşiktaş borçlarını yapılandırdı

Beşiktaş, mevcut finansal borçlarını 2 yılı anapara ödemesiz olmak üzere 5 yıl vade ile yapılandırıldığını KAP'a bildirdi.

Beşiktaş Kulübü, finansal borçlarını yapılandırma anlaşmasını imzaladığını açıkladı. Siyah-beyazlı kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:

"Şirketimiz; Aktif Bank A.Ş., Denizbank A.Ş., Halk Faktoring A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'den oluşan Konsorsiyum ile mevcut finansal borçlarını 2 yılı anapara ödemesiz olmak üzere 5 yıl vade ile yapılandırma sözleşmesi imzalamıştır.
Hem kulübümüz hem de Türk Futbolu için hayırlı olmasını dileriz."

Beşiktaş borçlarını yapılandırdı

Kaynak: DHA

12 Temmuz 2019 Cuma 20:37

Kamuyu Aydınlatma Platformu, Beşiktaş Spor Kulübü, DHA, Spor
YORUMLAR (14)
  • fenerağlama : fenerol kampası yap 4,250 milyon borcun olsun kimse ses etmesin;bileklik sat 2,850 milyon borcun olsun herkes gözlerini kapatsın: feda de fenerasyon bile takdir etsin, transfer sistemini klüplere örnek göstersin stadsız şampiyon ol en büyük sponsor anlaşması ile stad yap yinede çamur atsınlar.inadına KARTALLLL...
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • dre : senin gibi kumbaralardaki paralari toplamiyor borc yapilandiriyor bos yapma yallah topuk yaylasina hadeee
    0 0 Yayından Kaldır
  • Adanalı yazıyor : ne desteği la yapılandırma bu her takıma yapılıyo tabi uygun olanla olmayanla masaya oturmuyorlar mesela fb gs bunlar 5 er trilyon borçları var ancak devlet siler sizin gibi renklileri
    0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız