Beşiktaş, Dorukhan'ın Bonservisini Belirledi

Beşiktaş, gösterdiği performansla A Milli Takım'a seçilen Dorukhan Toköz için 20 milyon euro bonservis ücreti belirledi.

Sezon başında Eskişehirspor'la sözleşmesini fesh etmesinin ardından Beşiktaş'a katılan Dorukhan Toköz, teknik direktör Şenol Güneş'le büyük bir gelişim kaydetmişti.

Eline geçen fırsatı iyi değerlendiren ve siyah-beyazlılarda ilk 11'in değişilmez ismi haline gelen 22 yaşındaki ön libero, ortaya koyduğu istikrarlı futbolla A Milli Takım'a da yükselmişti.

Kara Kartal'da çıktığı 14 maçta 3 gol ve 2 asistlik performans sergileyen başarılı oyuncu, yıldızını parlatmasının ardından transfer piyasasının ön plana çıkan ismi olmuştu.

İtalya, İngiltere ve İspanya'dan birçok kulübün takibinde bulunan Dorukhan için Beşiktaş Yönetimi de yaz ayında gelmesi muhtemel teklifleri düşünerek şimdiden harekete geçti.

20 MİLYON EURO DEĞER BİÇİLDİ

Siyah-beyazlıların gelecek ay içerisinde yapılacak başkanlık seçimlerinde adaylığını koyması beklenen mevcut Başkan Fikret Orman, takımın başarılı ismi Dorukhan Toköz'ün bonservis bedelini şimdiden belirledi. Orman'ın, Dorukhan için 20 milyon euro (yaklaşık 125 milyon TL) değer biçtiği kaydedildi.

Menajerler aracılığıyla kulübe Dorukhan için gelen tekliflerin şimdiden 8 milyon euro civarında olduğu, sezon sonunda ise bu rakamın daha da artmasının beklendiği belirtildi.

Beşiktaş, Dorukhan'ın Bonservisini Belirledi - Son Dakika Spor
01 Nisan 2019 Pazartesi 11:35

Dorukhan Toköz, Eskişehirspor, Beşiktaş, Spor
YORUMLAR