Beşiktaş, Göztepe maçını Tahkim Kurulu'na taşıdı

Beşiktaş Kulübü, Göztepe maçında kural ihlali gerekçesiyle yaptığı itirazın reddedilmesinin ardından konuyu Tahkim Kurulu'na taşıdı.

Beşiktaş, Göztepe maçıyla ile ilgili itirazın Tahkim Kurulu'na taşındığını açıkladı. Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"İzmir Gürsel Aksel Stadyumu'nda Göztepe A.Ş. ile oynadığımız maçın ardından konu ile ilgili itirazımızı 28.01.2020 tarihinde Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'na gönderilmek üzere TFF Başkanlığı'na ilettik. TFF Yönetim Kurulu, 13.02.2020 tarihli toplantısının ardından almış olduğu kararı ve başvurumuzun reddedildiğine dair yazıyı, TFF Genel Sekreterliği'nin göndermiş olduğu karar yazısı ile tarafımıza iletti.

"YALAN BEYAN İÇEREN HAKEM RAPORLARI NEDENİYLE"

İtirazlarımıza konu Yönetim Kurulu kararının temelinin, aksi yayıncı kuruluş görüntüleri ile kolaylıkla tespit edilebilen, yalan beyan içeren hakem raporlarına dayanmış olması ve Futbol Oyun Kuralları'nın amacına ve mantığına aykırı temele oturtulmuş olması sebebiyle konuyu 20.02.2020 tarihinde göndermiş olduğumuz duruşma talepli itiraz dosyamız ile TFF Tahkim Kurulu'na taşımış bulunmaktayız. Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Beşiktaş, Göztepe maçını Tahkim Kurulu'na taşıdı - Son Dakika Spor
21 Şubat 2020 Cuma 17:10
Abone Ol: Paylaş:
YORUMLAR

Son Dakika