Beşiktaş, Muhammed Elneny transferini açıkladı

Beşiktaş, dün geç saatlerde İstanbul'a getirdiği Muhammed Elneny'yi 1 yıllığına kiraladığını açıkladı.

Beşiktaş Kulübü, Arsenal'in orta saha oyuncusu Muhammed Elneny'yi 1 yıllığına satın alma opsiyonuyla kiraladığını açıkladı.

RESMİ SİTEDEN AÇIKLANDI

Beşiktaş'ın resmi sitesinden yapılan açıklamada; "Kulübümüz, Mohamed Elneny'nin bir yıllığına kiralık olarak kadromuza katılması için Arsenal kulübü ile satın alma opsiyonlu olarak anlaşmaya varmıştır. Beşiktaşımıza önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Mohamed Elneny'e Beşiktaş Ailesi'ne hoş geldin der, başarılar dileriz" ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş, Muhammed Elneny transferini açıkladı - Son Dakika Spor
Miras davasında ortaya çıktı: Naim Süleymanoğlu'nun 13 madalyası kayıp Miras davasında ortaya çıktı: Naim Süleymanoğlu'nun 13 madalyası kayıpBeşiktaş'ta bir dönem sona erdi! BJK TV resmen kapatıldı Beşiktaş'ta bir dönem sona erdi! BJK TV resmen kapatıldıQuaresma'dan Fikret Orman için şok sözler: Benim için olmayan birisi Quaresma'dan Fikret Orman için şok sözler: Benim için olmayan birisiTrabzonspor'da Fenerbahçe maçı öncesi Abdülkadir ve Sturridge şoku! Trabzonspor'da Fenerbahçe maçı öncesi Abdülkadir ve Sturridge şoku!
31 Ağustos 2019 Cumartesi 14:11

Beşiktaş Spor Kulübü, Beşiktaş, Arsenal, Spor
YORUMLAR