Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Yerine Lucescu Geliyor, Yardımcısı da Tayfur Havutçu Olacak

A Milli Takım'ın teknik direktörlüğünü yapacağı için sezon sonunda Beşiktaş'taki görevini bırakacak olan Şenol Güneş'in yerine Lucescu'nun geleceği belirtiliyor. Lucescu'nun yardımcılığını ise Beşiktaşlı eski futbolcu Tayfur Havutçu yapacak.

Lucescu'nun son Başakşehir maçını izlemek için Vodafone Park Stadı'na gelmesi, ülke basınında bu konudaki haber ve iddiaları artırdı.

Akşam'da yer alan habere göre; Rumenler, Luscescu'nun, Şenol Güneş'ten görevi devralmaya hazırlandığını iddia etti. Ülke basınında dün yer alan haberlerde Rumen hocanın yardımcılığını ise eski Beşiktaşlı oyuncu Tayfur Havutçu'nun yapacağı iddia edildi.

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Yerine Lucescu Geliyor, Yardımcısı da Tayfur Havutçu Olacak - Son Dakika Spor
Ronaldo, Kariyerinde İlk Kez Şampiyonlar Ligine Çeyrek Finalde Veda Etti Ronaldo, Kariyerinde İlk Kez Şampiyonlar Ligine Çeyrek Finalde Veda EttiNagehan Alçı: Süleyman Soylu, İmamoğlu'nun Derbiye Gelmemesi Konusunda Ali Koç'u Aramış Nagehan Alçı: Süleyman Soylu, İmamoğlu'nun Derbiye Gelmemesi Konusunda Ali Koç'u AramışBeşiktaş Yolcu Listesi Belli Oldu! Büyük Değişim Beşiktaş Yolcu Listesi Belli Oldu! Büyük Değişim
17 Nisan 2019 Çarşamba 11:40

Tayfur Havutçu, Mircea Lucescu, Başakşehir, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika