Beşiktaş'tan Avrupa'da Yaşayan Taraftarlara Davet

Avrupa'da yaşayan Beşiktaşlı taraftarlara siyah - beyazlı yönetimden destek daveti geldi.

Avrupa'da yaşayan Beşiktaşlı taraftarlara siyah - beyazlı yönetimden destek daveti geldi. Kulüpten yapılan açıklamada, "Taraftarlarımızı Macaristan'daki Final Four'da Beşiktaş Milangaz'ı desteklemeye çağırıyoruz." denildi.

Siyah - beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Avrupa ülkelerinde yaşayan, Beşiktaş Milangaz Takımımız'ın EuroChallenge Kupası'nı kazanmak için ter dökeceği Macaristan'da ve çevre ülkelerde ikamet eden taraftarlarımızı, siyah-beyazlılarımıza destek vermeye davet ediyoruz." denildi.

Yapılan açıklamada ayrıca, "Macaristan'ın Debrecen kentinde bulunan, 6000 kişilik Fönix Hall'da 27 Nisan'da başlayacak olan Dörtlü Final müsabakalarında, taraftarlarımız için 1000 kişilik yer ayrıldı. Takımımız, ev sahibi Szolnoki Olaj taraftarları ile birlikte Fönix Hall'da en yoğun destek şansına sahip olacak." ifadelerine yer verilerek şu görüşler dile getirildi:

"Taraftarlarımızın dillere destan desteğini, tüm Avrupa'ya bir daha gösterme ve kupa yolunda takımımıza itici güç olma zamanı. Beşiktaş Milangaz Takımımız'a destek vermek isteyen taraftarlarımız biletlerini, karşılaşmaların oynanacağı Fönix Sports Hall'da kendileri için açılacak olan özel bilet satış gişesinden maç günü temin edebilir.

Dörtlü Final için tüm maçları kapsayan tek biletin fiyatı 27 ila 35 Euro arasında değişmektedir. Avrupa ülkelerinde yaşayan taraftarlarımızın biletler için önceden rezervasyon yapması faydalı olacaktır. Rezervasyon için; lukacs@fonixinfo.hu e-posta adresine mesaj atabilirsiniz. Taraftarlarımız, Türkiye Cumhuriyeti pasaportlarını göstererek biletleri alabilecektir. Bir taraftarımıza en fazla 2 bilet satılacaktır."

Kaynak: CHA

18 Nisan 2012 Çarşamba 13:54

Milangaz, Macaristan, Beşiktaş, Avrupa, Spor
YORUMLAR