Beşiktaş'tan Ersun Yanal ve Burak Yılmaz Açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ve Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Siyah beyazlı kulübün resim sitesinden yapılan açıklamada, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ve Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz hakkında söylediği iddia edilen ifadeler yalanlandı.

İşte kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama;

Bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada son birkaç gündür Başkanımızın söylemediği, asılsız ve yalan ifadeler beyanat vermiş gibi gösterilerek paylaşılmaktadır. Başkanımızın Sayın Ersun Yanal ve oyuncumuz Burak Yılmaz karşılaştırması yaptığı bir beyanatı olmamıştır.

Büyük Beşiktaş taraftarının bu tür asılsız paylaşımlara itibar etmemesini rica ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş'tan Ersun Yanal ve Burak Yılmaz Açıklaması
Emre Belözoğlu ile Ersun Yanal Arasında Geçen Transfer Konuşması Ortaya Çıktı Emre Belözoğlu ile Ersun Yanal Arasında Geçen Transfer Konuşması Ortaya ÇıktıFenerbahçe'den Resmi Abdullah Avcı Açıklaması Fenerbahçe'den Resmi Abdullah Avcı AçıklamasıTolunay Kafkas'tan Trabzonspor'a Şok Tazminat Yanıtı: Eşimi ve Kayınpederimi Aşamıyorum Tolunay Kafkas'tan Trabzonspor'a Şok Tazminat Yanıtı: Eşimi ve Kayınpederimi Aşamıyorum
23 Mayıs 2019 Perşembe 16:34

Fenerbahçe, Beşiktaş, Burak Yılmaz, Ersun Yanal, Spor
YORUMLAR