İstanbul'da Ortağı Tarafından Silahlı Saldırıya Uğrayan Kadın, Hayatını Kaybetti

İstanbul'da ortağı tarafından lüks aracın içinde silahlı saldırıya uğrayan kadın, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İstanbul'da ortağı tarafından lüks aracın içinde silahlı saldırıya uğrayan Aslı Ç., (35), hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Araca isabet eden 7 kurşundan 5'i Aslı Ç.'ye isabet etti.

7'İ KURŞUNDAN 5'İ VÜCUDUNA İSABET ETTİ

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Hanımeli Sokak'ta saat 14.00 sıralarında aracın önünü kesen silahlı saldırgan, sürücü Aslı Ç. (35)'yi hedef aldı. Saldırıda kurşunlardan 5'inin vücuduna isabet ettiği Aslı Ç. tüm müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti.

İLK MÜDAHALE ÇEVREDEKİLERDEN GELDİ

Aslı Ç.'nin aracına 7 kurşun isabet etti. Bu kurşunlardan birçoğunun vücuduna isabet ettiği Aslı Ç. ağır yaralandı. Aslı Ç.'ye ilk müdahale çevredekiler tarafından yapıldı. Yaralı kadın, yakındaki özel bir hastaneye kaldırıldı.

ORTAĞI TARAFINDAN SALDIRIYA UĞRADI

Polis, güvenlik kamerası kayıtlarından yola çıkarak saldırganın kimliğini tespit etti. İnşaat işleriyle uğraşan Aslı Ç.'yi ortağı Erkan E.'nin vurduğu belirtildi. Erkan E. ile Aslı Ç. arasında alacak verecek meselesi olduğu kaydedildi.

14 Eylül 2018 Cuma 14:56

Cumhuriyet Mahallesi, Beylikdüzü, 3. Sayfa
YORUMLAR (49)
  • dırındırın : Bütün yorumları okudum kimi kadın diye savunmuş kimi öldüreni savunmuş kimi hükümeti istifaya çağırmış vs. Bence her iki tarafında mutlaka suçu vardır. Belki alacak verecek, belki gönül ilişkisi, belki ağır hakaretler ya da tahmin bile edemeyeceğimiz şeyler. Cinayet hiç bir durumda kabul edilemez! Her ne olduysa olsun mahkemeye başvurup adaleti aramak gerekir; eğer mahkemeye başvuralamayacak bir konu ise zaten bunu yargılamaya ne ölen ne öldüren yetkili değildir. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız