Beymen Club, Klasikleri Modayla Buluşturuyor

Beymen Club, edebi klasiklerden ilham alınarak tasarlanan setleri modaseverlerin beğenisine sunuyor.

Beymen Club, edebi klasiklerden ilham alınarak tasarlanan setleri modaseverlerin beğenisine sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, Beymen Club ve Can Yayınları, Türkiye'de bir ilke imza atarak bir moda markası ve yayınevi iş birliğiyle edebiyat dünyasının ünlü klasiklerini moda dünyası ile buluşturuyor.

Beymen Club ile dünya ve Türk edebiyatının çağdaş ve klasik yapıtlarını Türkçe'ye kazandıran Can Yayınları tarafından gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Beymen Club tasarım ekibi tarafından edebiyat dünyasının ikonik kitaplarından ilhamla hazırlanan t-shirtler, aynı tasarımı içeren çanta, ayraç ve kitaptan oluşan dörtlü setler halinde satışa sunuldu.

İlk olarak Dostoyevski'nin Beyaz Geceler - Bir Hayalperestin Anıları, Oscar Wilde'ın Mutlu Prens ve Jane Austen'ın Aşk ve Gurur kitaplarından ilham alınarak hazırlanan setleri modaseverlerle buluşturan bu edebiyat ve moda iş birliği, önümüzdeki aylarda yeni kitap ve tasarımlarla zenginleşerek devam edecek. 139 TL'den satışa sunulan özel setler, tüm Beymen Club mağazalarında ve "www.beymenclub.com.tr" internet adresinde yılbaşı öncesi sevdikleri için farklı hediye arayanları ve tüm kitap dostlarını bekliyor.

Kaynak: AA
20 Aralık 2016 Salı 11:50
YORUMLAR

Son Dakika