Beyoğlu'nda Pencereden Oğlunun Kavga Etiğini Gören Kadın Kurşunların Hedefi Oldu

Beyoğlu'nda pencereden oğlunun kavga etiğini gören kadın kurşunların hedefi oldu Ölüm pencerede geldi Kavgaya karışanlardan birinin Şafak Sezer'in filmlerden oynadığı öğrenildiİSTANBUL - Beyoğlu'nda evinin penceresinden oğlunun önceden tartıştığı şahıslarla kavgasını izleyen kadın, tabancadan...

Beyoğlu'nda pencereden oğlunun kavga etiğini gören kadın kurşunların hedefi oldu
Ölüm pencerede geldi
Kavgaya karışanlardan birinin Şafak Sezer'in filmlerden oynadığı öğrenildi
İSTANBUL - Beyoğlu'nda evinin penceresinden oğlunun önceden tartıştığı şahıslarla kavgasını izleyen kadın, tabancadan çıkan kurşunla alnından vurularak hayatını kaybetti. Cinayet polisi tarafından gözaltına alınan 4 şüpheliden 1'inin ünlü sanatçı Şafak Sezer'in filmlerinde oynayan sinema oyuncusu Volkan B. olduğu öğrenildi. Oyuncunun kadının vurulduğu ikinci olayda olmadığı ilk olayda olduğu belirlendi.
Olay, geçtiğimiz Pazar günü saat 04.00 sıralarında Beyoğlu İstiklal Mahallesi İmam Bahçe Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre gece saatlerinde Engin K. evinin önünde oturduğu esnada otomobildeki 3 şahıs, semte geldi. Burada şahıslardan 2'si önceden tanıdığı gençle selamlaşacak sohbet etti. Ancak bir süre sonra şahıslarla genç arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından taraflar birbirine hakaret ederek ayrıldı. Araçla giden şüpheliler daha sonra Sütlüce'de bir kafeteryaya gitti.
Pencerede kavgayı izlerken öldü
Burada şahıslardan ikisi araçtan indi diğer bir şahıs ise araca binerek tekrardan olay yerine gitti. Mahallede genci bulan şahıslar, onunla tartışarak korkutmak için yanında getirdikleri ruhsatsız tabancayla 20-25 el havaya ateş etti. O esnada ise oğlunun kiminle tartıştığına bakmak için pencereye çıkan Necla Ceylan (59), alnına isabet eden kurşunla hayatını kaybetti.
Şüpheliler plakadan tespit edilerek yakalandı
Olay sonrası çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Engin K.'nın ve vatandaşların ifadeleri doğrultusunda aracın plakasını tespit etti. Güvenlik kameralarını inceleyen dedektifler, araca ulaşmasının olaya karışan şahısların Tolga Y.(24), Murat Ö.(31), Zekeriya T. ve Volkan Başaranolduğunu tespit etti. Olayı araştıran dedektifler, ilk olarak olay yerinde Tolga, Murat ve Volkan'ın geldiğini, ikinci olayda ise Volkan'ın araçtan inerek Zekeriya'nın bindiğini belirledi. Çalışmaların ardından şüphelilerden Zekeriya Gaziosmanpaşa'da, Tolga Beyoğlu'nda yakalanırken, Volkan Başaran ve Murat'ın ise aynı günün akşamında Şişli'de polis merkezine giderek teslim olduğu öğrenildi. Şubede ifadeleri alınan şüphelilerden Murat Ö.'nün, kullandığı ruhsatsız tabancayı ateşlediğini kabul etti.
Şafak Sezer'in filmlerinde rol almış
Şüpheliler işlemlerinin ardından asliyeye sevk edildi. Öte yandan şüphelilerden önceki olayda kavgaya karışan sinema oyuncusu Volkan Başaran'ın ünlü sanatçı Şafak Sezer'in birçok filminde oynadığı öğrenildi.
Beyoğlu'nda Pencereden Oğlunun Kavga Etiğini Gören Kadın Kurşunların Hedefi Oldu

Kaynak: İHA

25 Ekim 2018 Perşembe 15:35

Şafak Sezer, kavga, Beyoğlu, 3. Sayfa
YORUMLAR