Bilal Başacıkoğlu, Kayserispor'dan ayrıldı!

İstikbal Mobilya Kayserispor'un gurbetçi futbolcusu Bilal Başacıkoğlu, sarı-kırmızılı takıma veda etti. Geçtiğimiz günlerde teknik heyetin raporu doğrultusunda kadro dışı bırakılan, Bilal Başacıkoğlu sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Kayserispor'da geçtiğimiz günlerde kadro dışı bırakılan Bilal Başacıkoğlu, sözleşmesini feshetti. Bilal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla sarı-kırmızılı takıma veda etti. Bilal açıklamasında, "Kulüp için elimden gelen her şeyi yaptım. Ta ki artık kulübün benden desteğini çektiğini hissedene kadar. Doğruluğu hatta bir kaynağı dahi olmayan haberlerle suçlandım. Dışarı yansımayan birçok olumsuz gelişme durumu bu noktaya getirdi. Kulüp bu durumdayken bu olumsuzluklardan bahsetmek istemem, kendime yakıştıramam. Her iki taraf adına da bir son olması en doğrusu diye düşünüyorum.

"BU ŞEHİR VE BU TARAFTAR DAHA GÜZEL GÜNLERİ HAK EDİYOR"

Kayseri'de hayat boyu görüşeceğim birçok arkadaşlık edindim. Kayseri şehri benim için hep özel kalacak, aynı şekilde taraftar da. Oyuncular gelir, gider her zaman kulüp ve arma baki kalır. Bu köklü ve güzide kulüp bir ivmeyi yakalayacak ve yukarıya tırmanmayı başaracaktır. Bu şehir ve bu taraftar daha güzel günleri hak ediyor. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Hoşçakalın" dedi.

Bilal Başacıkoğlu, Kayserispor'dan ayrıldı! - Son Dakika Spor

Kaynak: İHA

10 Aralık 2019 Salı 20:46

İstikbal Mobilya, Kayserispor, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri