Bilecik Valisi Elban Belediye Başkanlarıyla Buluştu

Bilecik Valisi Süleyman Elban başkanlığında belediye başkanları istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Bilecik Valisi Süleyman Elban başkanlığında belediye başkanları istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Vali Elban, Söğüt ilçesinde ikincisi düzenlenen toplantı öncesi Kaymakam Berkan Sönmezay, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı ve Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman ve Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş ile birlikte Ertuğrul Gazi Türbesini ziyaret etti.
Bilecik'in gelişmesinde ve halkın hizmetinde olan her türlü çalışmayı birlikte yapacaklarını ifade eden Vali Elban, "Halkın hizmetine sunulabilecek çalışmaları beraber yapalım. Amacımız insana hizmet etmek. Yapacağımız hizmetlerde projelerimizi iyi planlamamız gerekir. Birlikte Bilecik genelinde yaşayan insanlarımıza hizmet etmek için çalışacağız. Bu hizmetlerimizi yürütürken diğer kamu, kurum ve kuruluşlarla da koordineli olmalıyız" dedi.
Belediye çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, belediye başkanları projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. - BİLECİK

Kaynak: İHA

09 Kasım 2016 Çarşamba 11:46

Berkan Sönmezay, Söğüt, Süleyman Elban, Bilecik, Yerel