Bilici: Eğitim, El Birliği ile Yürür

Trabzon Akçaabatlılar Derneği Bursa Şubesi yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Bilici’yi makamında ziyaret etti.

Trabzon Akçaabatlılar Derneği Bursa Şubesi yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Bilici’yi makamında ziyaret etti. Trabzon Akçaabatlılar Derneği Bursa Şubesi Başkanı Tahsin Küçükaslan ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Mustafa Bilici, ziyaretlerinden dolayı dernek mensuplarına teşekkür etti.
Eğitim birlikte yürütülmesi gereken bir mesele olduğunu ifade eden Bilici, “Bursa, gerek fiziki şartlar, gerekse eğitim kalitesi anlamında önemli bir noktaya geldi. Tüm çabamız çocuklarımıza en iyi eğitim hizmetini sunarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi ilgi ve istidatları doğrultusunda en verimli bir şekilde yetiştirmek. Bunu da hep birlikte başarmak istiyoruz” dedi.
Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yatırım olduğuna inandıklarını belirten Dernek Başkanı Tahsin Küçükaslan da, eğitimin konusunda üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Kaynak: CİHAN

29 Nisan 2014 Salı 10:32

Mustafa Bilici, Trabzon, Bursa, Yerel