Bir Kadın Zaferi Filmi

Bir Kadın Zaferi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Bir Kadın Zaferi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Antonia Brico, küçük yaşlardan beri orkestra şefi olmak istemektedir ancak kadın olduğu için ciddiye alınmaz. Maruz kaldığı durum sonrası dünya ile yüzleşmeye karar veren Antonia, Berlin Filarmoni Orkestrası sınavına girmeye karar verir. Bu sırada hayatının aşkı ile tanışan genç kadın, bir süre sonra sevdiği adam ve hayallerinin peşinde gitme konusunda bir seçim yapmak zorunda kalır.

Yönetmen: Maria Peters
Senaryo: Maria Peters
Oyuncular: Christanne de Bruijn, Benjamin Wainwright, Scott Turner Schofield, Seumas F. Sargent, Annet Malherbe , Raymond Thiry, Gijs Scholten van Aschat, Richard Sammel, Sian Thomas, Tim Ahern, Sara Visser, Michael Watson-Gray, James Sobol Kelly, Anna Antonowicz, Kok-Hwa Lie, Peter Basham, Samantha Newman, Nastassia Firestone, Carole Street, Benjamin Gijzel, Céline Purcell, Ronald Armbrust, Judith van der Werff, Loes Schnepper, Chip Bray, Adele Atzert, Marie-Claire Witlox, Lee M. Ross, Annemarie Feltmann, Boris Saran
Filmin Türü: Biyografi
Orijinal Adı: The Conductor
Yapımcı Firma: NuBoyana Film Studios
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Hollanda
Orijinal Dili: İngilizce, Flamanca, Almanca
Filmin Süresi: 137 dk.
Dağıtıcı Firma: Özen Film
Vizyon Tarihi: 25.10.2019

Bir Kadın Zaferi Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com
21 Eylül 2019 Cumartesi 08:55
Abone Ol
Paylaş

Son Dakika