Bir Zamanlar Venedik'te Filmi

Bir Zamanlar Venedik'te filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Bir Zamanlar Venedik'te filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Los Angeles'lı bir dedektif, köpeğini çalan acımasız çetenin peşine düşer. Dedektif Steve ve çırağı Jack köpeği bulmak için yollara düşerler. Venedik’te geçen hikaye oldukça keyifli bir komedi filmi. Çete lideri Spider’in elinden köpeğini kurtarmak için elinden geleni yapacak olan Steve'i zorlu bir macera bekliyor.

Başrolünde ünlü aktörler Jason Momoa ve Bruce Willis'in yanı sıra Famke Janssen, John Goodman, Elisabeth Röhm, Ana Flavia Gavlak,Kal Penn ve Adam Goldberg'in de yer aldığı filmin Yönetmen koltuğunda Mark Cullen ve Robb Cullen yer alıyor. Filmin senaryosunu da Cullen'lar kaleme aldı.
Yönetmen: Mark Cullen
Senaryo: Mark Cullen, Robb Cullen
Oyuncular: Bruce Willis, John Goodman, Jason Momoa, Emily Robinson, Jessica Gomes, Kaleti Williams, Myles Humphus, Famke Janssen, Thomas Middleditch , Maurice Compte, Stephanie Sigman, Adrian Martinez, Ken Davitian, Victor Ortiz, Adam Goldberg, Sammi Rotibi, Tyga, Wood Harris, Kal Penn, Elisabeth Röhm, Kevin Breznahan, Colin Kane, Billy Gardell, Candice Coke, Sol Rodriguez, India Wadsworth, Michael Luis Smith, Ralph Garman, Ron Funches, David Arquette
Filmin Türü: Aksiyon
Orijinal Adı: Once Upon A Time In Venice
Yapımcı Firma: Voltage Pictures
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 94 dk.
Dağıtıcı Firma: Bir Film
Vizyon Tarihi: 22.06.2018
Bir Zamanlar Venedik'te Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

30 Nisan 2018 Pazartesi 12:54

Famke Janssen, Bruce Willis, Jason Momoa, Venedik, Sinema