Bisikletliye çarpan 63 yaşındaki ehliyetsiz kadın sürücünün bahanesi "pes" dedirtti

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, otomobiliyle bisikletliye çarpıp, yaralanmasına neden olan sürücü 63 yaşındaki Fatma Yılmaz'ın ehliyetsiz olduğu ortaya çıktı. Yılmaz, "Heyecanla gaza basmışım" dedi.

Bursa'nin İnegöl ilçesi Park Caddesi üzerinde bugün 2 dakika arayla 2 kaza meydana geldi. Saat 14.00'te yaşanan ilk kazada Fatma Yılmaz yönetimindeki 26 GJ 372 plakalı otomobil, Yalçın Üçdal'ın (55) kullandığı bisiklete çarptı. Yere düşen Üçdal, yaralandı. Kaza nedeniyle trafik akışının yavaşladığı caddede, 2 dakika sonra ise 2'nci kaza meydana geldi.

2 DAKİKA SONRA 2 KAZA MEYDANA GELDİ

Yaşar Çoban (51) yönetimindeki 59 TV 266 plakalı otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan Mert Kara'nın (21) sürücü olduğu 16 ACY 211 plakalı motosiklete çarptı. Motosikletten savrulan sürücü, yaralandı. İhbar üzerine kaza yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Durumları iyi olan yaralılar, İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı.

EHLİYETSİZ ÇIKTI, BAHANESİ PES DEDİTTİ

Yaşanan kazanın şokunu su içerek atmaya çalışan Fatma Yılmaz'ın ehliyetsiz olduğu ortaya çıktı. Yılmaz, "Heyecanla gaza basmışım" dedi.

Bisikletliye çarpan 63 yaşındaki ehliyetsiz kadın sürücünün bahanesi "pes" dedirtti - Son Dakika
Kaynak: DHA
14 Ağustos 2020 Cuma 16:03
YORUMLAR (17)
  • ADEM : Allah senin belanı versin teyzeee kimsenin başını yakmadan senden kurtulmak dileğiyle. 63 yaşında ehliyet yok heycanlanmiş gaza basmış bu kadar basitmi bir insanin hayatını çalmak dünyasını karartmak.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Rest : İnegol bildiğin küçük Suriye gibi olmuş. Bir an önce dur deyin. Memleketimin eski halini arar olduk. Yabancılık çekiyoruz. Her yerde arapça konusuluyor her yer sarıklı çarşaflı insanlarla dolu. Naçizane İnegöl eskisi gibi kalmaliydi.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika